O mně

Jmenuji se Blanka Demčáková, narodila jsem se v roce 1977 na Slovensku. Od roku 2008 žiji v Praze.

Vystudovala jsem Management lidských zdrojů. Osobně jsem zažila nenaplnění v pracovním procesu. Proto jsem se začala preventivně a intenzivně připravovat na profesní křižovatku a začala hledat a rozvíjet svůj talent. Postupem času jsem se začala zabývat i alternatívnimi oblastmi, které přímo nesouvisely s mým původním zaměřením.

Problematika osobního růstu a rozvoj lidského potenciálu ve všech možných formách mne vždy velmi inspirovala. Proto jsem se rozhodla propojit vzdělání, zkušenosti z pracovní praxe i z absolvovaných kurzů a spolu s mým vnitřním potenciálem a tvořivostí se vydat na novou pracovní cestu.

Podstatné pro svůj  růst vnímám alternativní směry - školy, tréninky, přednášky, kurzy rozvoje a především samotnou školu života. Učení je pro mě procesem celoživotním a rada se obohacují zkušenostmi z nových oblastí. Snažím se vidět ve všem, co prožívám a co se mi děje, hlubší smysl. Mými učiteli jsou i mé tělo, životní situace a každý, koho na své životní cestě potkávám. Věřím v sílu léčivých kamenů a minerálů. Věřím, že každá nemoc je poslem pravdy a má duchovní příčinu - tělo vždy reaguje na stav duše.

Mám ráda knihy, zodpovědnost, svobodu, pravdu, objektivitu, spravedlnost, setkávání s přáteli a inspiratívnimi lidmi. Baví mě být užitečná, pomáhat lidem, překonávat svoje slabosti, rozvíjet svůj potenciál a dělat všechno to, co mě naplňuje. Uvědomila jsem si, že procházet životem nestačí, ale chci ho prožívat naplno.

Cílem mých konzultací i terapií je naučit vás vnímavosti k sobě samému i ke všemu kolem nás a tak se posunout v oblasti cítění i vnímání na vyšší vibrační úroveň. Společnými silami najdeme způsob, jak dosáhnout Vašeho radostného  a naplněného života.

Nabízím Vám tři témata vzájemného kontaktu:

  1. Hledáte nové informace o sobě?
  2. Nebo vám leží něco na srdci a nevíte co s tím?
  3. A nebo jste se jenom dlouho nezastavili a nedopřáli si masáž a odpočinek? 

Těším se na setkání s Vámi :-)

Blanka

 

PS: Pardóóón, omlouvám se za všechny pravopisní chyby, které se mi (jako slovence, už několik let žijící v Praze) občas objeví v textech, úplně neplánovaně.-)