Terapie

Konzultace osobního rozvoje probíhá formou přátelského a otevřeného rozhovoru. Intuitivní terapie s osobním přístupem a vhledem je procesem uvědomění, během kterého jste vedeni a dotazováni tak, abyste našli ty správně odpovědi sami u sebe. Úspěch z terapie vychází z maximálního otevření Vaší duše a Vaší ochoty pracovat sami na sobě. Tím určujete, kolik informací si ze sezení vezmete. Jste vedeni k dosažení víry ve své vlastní vnitřní impulzy a k jejich uvědomění. Víra je síla, která vás spojuje s inteligencí ducha, jenž je mocnější než vaše mysl. Důsledkem je uvědomění si podstaty nespokojenosti, která pramení z toho, že neposloucháme svou duši.

Nejdůležitější je naučit se naslouchat a věřit svým vnitřním impulzům. Jsou to ty myšlenky, které vás už mnohokrát napadly, snažíte se nevšímat si jich nebo je neustále v sobě řešíte a pak  většinou „zametete pod koberec“.

- Zažíváte dokola podobné situace, ve kterých se necítíte dobře?

- Nechápete jednání okolí (partnera, kolegy, šéfa, dítěte) a nevíte, co vám tyto situace zrcadlí?
- Nebo máte potíže ve vztazích a už se nevyznáte v tom, co cítíte?

- Chcete porozumět příčinám životních lekcí?
- Neumíte se rozhodnout a máte uvnitř sebe „vosí hnízdo“?

- Potřebujete rozklíčovat náhody, které se vám stávají?

- Zdědili jste nějakou nemoc nebo se vám opakuje problém se zdravím a chcete vědět, co vám to chce říct?
- Míváte nepříjemné pocity jako zlost, strach, pocit viny, pocit manipulace, bezmoci či úzkosti?
- A nebo vám snad leží něco na srdci, potřebujete to vykomunikovat, ale nevíte jak?

 

Každé sezení je odlišné, jeho styl a intenzitu přizpůsobuji potřebám jednotlivce. Může zahrnovat changing,  diagnostiku prostřednictvím kreslení duše, doporučení léčivého kamene, kterého energii potřebuje doplnit, nebo…  ale to už se nechte překvapit :-) Moc se nedivte, když dostanete i praktický domácí úkol, protože není nad přesvědčení z prožitku. Správné rozhodnutí neznamená ještě nic, pokud není následováno činy.


Smyslem mé práce je, aby se každý klient naučil naslouchat tomu, co cítí v hloubi duše, co mu intuice říká, což spěje k sebepoznání a aby se v  konečném důsledku stal sám pro sebe terapeutem. Jednoduše řečeno, mým cílem je naučit lidi, aby věřili sami sobě a naučili se řídit vědomě svůj život.

 

Přiďte si popovídat o životě a o tom co Vám zajímá...

Témata k řešení např.: sebeláska, sebehodnota, zrcadlení, duchovní příčiny nemocí, intuice, strach, duše, víra, láska, Bůh, univerzální životní zákony, manipulace, myšlenkové formy, smrt, přítomný okamžik, radost a štěstí, vnitřní dítě, partnerské a mezilidské vztahy, rozhodování, svobodná vůle, vyšší vůle, odhalování a odstraňování starých vzorců chování a mnoho dalších témat, které si umíte a možná i neumíte představit…

 

Cena konzultace 90 min.      1.500 Kč

Párová konzultace 90 min.   2.000 Kč

Obraz vlastní duše 60 min.  1.200 Kč

Po domluvě lze absolvovat setkání i během víkendů a svátků. V takovém případě se však aktuální cena navyšuje o 20%.

 

Někdy je potřeba téma rozdělit v čase do několika setkání.

 

 

Přihlášení na konzultaci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: